T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Sağlık Hizmetleri Sınıfı

Güncelleme Tarihi: 08/02/2019

SIRA NO

ADI SOYADI

BRANŞ

DURUMU

1

Abdulkadir Çoksürer

Sağlık Memuru (Diş)

 

2

Abdullah Ekmez

4/B Sağlık Teknikeri (Ağız Diş Sağlığı)

 

3

Ahmet Murat Demirtaş

Sağlık Teknisyeni (Anestezi)

 

4

Ahmet Yıldırım

Diş Protez Teknisyeni

 

5

Anıl Önen

Sağlık Teknikeri (Diş)

Geçici Görev

6

Arife Özden Aşar

Hemşire

 

7

Arzu Ekinci Dirican

Sağlık Teknikeri (Anestezi)

 

8

Arzu Gül Kütük

Röntgen Teknikeri

 

9

Aslı Dikme

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)

 

10

Ayhan Barış Çevik

Sağlık Memuru (Tıbbi Sekreter)

 

11

Ayla Alp Akbaşoğlu

Sağlık Memuru (Diş)

 

12

Aylin Güçlü Altınöz

Sağlık Teknikeri (Ağız Diş Sağlığı)

 

13

Ayşe Candar

Hemşire

 

14

Ayşe Derici

Sağlık Teknikeri (Anestezi)

 

15

Ayşe Kart

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

16

Ayşegül Kaptan

Sağlık Memuru (Röntgen)

Geçici Görev

17

Ayşegül Kayıkcı

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)

 

18

Azime Karaman

Diş Protez Teknisyeni

 

19

Bedia Kılıkoğlu

Hemşire

 

20

Bekir İlhan

Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı)

 

21

Belgizar Ertuğrul

Hemşire

 

22

Burak Deniz Yıldız

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

23

Bülent Doluca

Diş Protez Teknisyeni (İşci)

 

24

Celalettin Hakan Hatıra

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

25

Cemile Doluca

Sağlık Teknisyeni (Diş Teknisyeni)

 

26

Çiğdem Kızılboğa

Hemşire

 

27

Çiğdem Kutlu

Sağlık Memuru (Diş Protez)

 

28

Dilek Akçay

Sağlık Teknisyeni (Diş Teknisyeni)

 

29

Elif Kaya

Tıbbi Teknolog

Geçici Görev

30

Elvan Altındağ

Tıbbi Teknolog

 

31

Emel Öztürk

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)

Geçici Görev

32

Emine Ayrancı

Hemşire

Geçici Görev

33

Emine Bulut

Hemşire

 

34

Emine Osmanoğlu

Sağlık Memuru (Diş)

 

35

Erdal Aksu

Sağlık Memuru (Diş)

 

36

Esma Kurt

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)

 

37

Esma Yüksel

Hemşire

Ücretsiz İzinli

38

Esra Argüç

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

39

Eyüp Çevik

Sağlık Memuru (Diş)

 

40

Ezgi Kaya

Sağlık Teknikeri (Diş Klinik Yardımcısı)

 

41

Fatma Gani

Sağlık Teknikeri (Ağız Diş Sağlığı)

 

42

Fatma İpekli

Hemşire

 

43

Feriha Elif Eroğlu

Sağlık Memuru (Anestezi)

Geçici Görev

44

Fikret Sarıkaya

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

45

Gönül Gürleyük

Hemşire

 

46

Gülümser Karakaya

Sağlık Memuru (Tıbbi Sekreter)

 

47

Gürsel Dündar

Diş Protez Teknisyeni

 

48

Hacer Acar

4/B Sağlık Teknikeri (Ağız Diş Sağlığı)

 

49

Hayali Çayır

Sağlık Memuru (Diş)

 

50

Haydar Orhan

Tıbbi Teknolog

Geçici Görev

51

Hülya Biçer

Sağlık Memuru (Diş)

 

52

Hüseyin Çöteli

Sağlık Memuru (Diş)

Ücretsiz İzinli

53

İbrahim Aydoğan

Sağlık Memuru (Tıbbi Sekreter)

Geçici Görev

54

İbrahim Rasih Çiğdem

Tıbbi Teknolog

 

55

İlknur Alıcı

Hemşire

 

56

İnci Akar

Sağlık Teknisyeni

 

57

İsmail Koçak

Sağlık Memuru (Tıbbi Sekreter)

Ücretsiz İzinli

58

Kadriye Çelik

Hemşire

Geçici Görev

59

Kazım Can

Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı)

 

60

M.Faruk Biçer

Sağlık Memuru (Diş)

 

61

Maşide Özyanık Mermerkaya

Sağlık Teknikeri (Diş Protez)

Ücretsiz İzin

62

Mehmet Aydın

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

63

Mehmet Karadoğan

Sağlık Memuru (Tıbbi Sekreter)

Geçici Görev

64

Meral Esen

Hemşire

Geçici Görev

65

Merve Yağcıoğlu

Sağlık Memuru (Diş Protez)

Geçici Görev

66

Meryem Baytok

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

67

Meryem Cemile Kılınçkaya

Hemşire

 

68

Metin Kara

Hemşire

Ücretsiz İzinli

69

Metin Nalbant

Sağlık Memuru (Diş)

Geçici Görev

70

Muhammet Fatih Yiğit

Sağlık Teknikeri (Diş)

 

71

Murat Yetik

Sağlık Teknikeri (Röntgen)

 

72

Mustafa Arıkan

Sağlık Teknikeri (Diş)

 

73

Münevver Dündar

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

74

Nazan Güleç

Sağlık Memuru (Diş)

 

75

Nermin Can

Hemşire

 

76

Nermin Erkol

Diş Protez Teknisyeni

 

77

Neşe Atlı

Hemşire

 

78

Nihal Çırak

Sağlık Teknikeri (Laboratuvar)

 

79

Nuray Baycan

Hemşire

 

80

Nuray Dereli

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Sekreter)

 

81

Nurgül Baştuğ

Hemşire

 

82

Özkan Kayalık

Sağlık Teknikeri (Diş Klinik Yardımcısı)

 

83

Özlem Savcı

Diş Protez Teknisyeni

Geçici Görev

84

Özlem Yenigün

Sağlık Teknikeri (Diş)

 

85

Öznur Özdemir

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

86

Pelin Dilek

Sağlık Memuru (Diş Protez)

 

87

Pınar Tan

Sağlık Teknikeri (Diş Klinik Yardımcısı)

 

88

Rükiye Albayrak Acuner

Hemşire

Geçici Görev

89

Saadet Esra Yelen

Hemşire

Geçici Görev

90

Saime Taş

Sağlık Teknikeri Röntgen

 

91

Semahat Türkkan

Hemşire

 

92

Semra Büyükyavuz

Diş Protez Teknisyeni

 

93

Senem Şahin

Diş Protez Teknisyeni

 

94

Sevgi Karabağ

Hemşire

 

95

Sibel Baltacı

Hemşire

 

96

Sibel Tandoğan

Hemşire

Ücretsiz İzinli

97

Songül Ünlü

Sağlık Teknikeri (Ağız Diş Sağlığı)

 

98

Suna Gültekin

Hemşire

Geçici Görev

99

Süleyman Lale

Tıbbi Teknolog

 

100

Şeniz Ceşen

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

101

Tuğba Akarsu

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

102

Tuğba Erbek

Hemşire

Ücretsiz İzinli

103

Tuğbanur Akbulut

4/B Sağlık Teknikeri (Ağız Diş Sağlığı)

 

104

Türkan Uçan

Sağlık Memuru (Röntgen)

 

105

Yakup Serttaş

Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı)

 

106

Yasin Bağlar

Sağlık Teknikeri(Röntgen)

 

107

Yeliz Bozkurt

Hemşire

 

108

Yıldıray Akbaş

Diş Protez Teknisyeni

 

109

Yusuf Güngör

Sağlık Teknikeri (Diş)

 

110

Yusuf Kaya

Sağlık Teknikeri (Ağız Diş Sağlığı)

 

111

Zeynep Özen İnce

Sağlık Teknikeri (Diş Protez)

 

112

Ziyare Severcan

Hemşire

 

113

Züleyha Sivritepe

Diş Protez Teknisyeni