T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Uyum Eğitim Sorumluları

Güncelleme Tarihi: 29/08/2019

BÖLÜM UYUM EĞİTİM SORUMLULARI

Bölüm

Sorumlu

Yedek

GENEL UYUM EĞİTİM SORUMLUSU

Kalite Yönetim Direktörü Yakup Serttaş

Dt.Nuray K.DALOĞLU

KADROLU PERSONEL HİZMETİÇİ EĞİTİM SOR.

Dt. Gülşen Yürekli

Nuray Dereli

DESTEK VE HİZMET PERSONELİ EĞİTİM SOR.

Nuray Dereli

Ayşe Gündüztepe

HASTA VE YAKINLARI EĞİTİM SORUMLUSU

Ayşe Gündüztepe

Nuray Dereli

KLİNİK 1

Dr.Dt. Filiz Aykent

Dr.Dt. Alper Çağlar

KLİNİK 2

Dr. Dt.Funda Dönmez  

Dr.Dt. Osman F.Karaalioğlu

KLİNİK 3

Dt. Naziye Ürkmez  

Dr.Dt. Burak İlhan

KLİNİK 4

Dt. Kemal Kavgacı  

Dt.  Zerrin Olgun

KLİNİK 5

Dr. Dt. Ömer Kadri Ünlü

Dr. Dt. Mehtap Saniye Kasar

KLİNİK 6

Dr.Dt.Ümit Yolcu

Dr.Dt.Sinan Y. Ertem

KLİNİK 7

Dt.  Füzen Durlu

Dt.  Nilay Seçiz Seçer

KLİNİK 8

Dr. Dt.  Fatih Tulumbacı

Dr.Dt.Ayşe Işıl Orhan

KLİNİK 9

Dr.Dt. Özge Uslu Akçam

Dr.Dt. Ebru Küçükkaraca

KLİNİK 10

Dr.Dt.  Ayşegül Tugay

Dt.Tolga Özcan

KLİNİK 11

Dr.Dt. Duygu Tuncer

Dr. Dt. Selen Yusufoğlu

KLİNİK 12

Dt. Şebnem Kalkınç Güngör

Dt. Evin Toker

KLİNİK 13

Dt. Serap Akçan

Dt. Sündüz Yoltay

KLİNİK 14

Dt. Mete Uzbilek  

Dt. Varol Balkan

KLİNİK 15

Dt. Asena Sönmezeroğlu

Dt. Ayhan Sözen

KLİNİK 16

Dt. Korhan Demetoğlu  

Dt. Hızır Savran

KLİNİK 17  

Dt. Rabia Ceylan  

Dt. Serhat Tekin  

KLİNİK 18

Dt.  Sevgi Sargın Doğan

Dt. Önder Bayram

KLİNİK 19

Dt. Hacı Danyal Gürses  

Dt. İlham Onur Gökçe

KLİNİK 20

Dr.Dt. Funda Atilla

Dr.Dt. Gülden Uzgören

KLİNİK 21

Dr. Dt. Aynur Sasani  

Dr.Dt. Gül Akpınar

KLİNİK 22

Dr. Dt. Gül Akpınar  

Dr.Dt. Aynur Sasani

KLİNİK 23

Dt.Gülru Sevinç  

Dt. Mahmut S. Mardin

KLİNİK 24

Dt. Mahmut S. Mardin

Dt.Gülru Sevinç  

C.MÜD.POL.  

 Dr.Dt.Ayça Kökden

Dr.Dt.Esra Eroğlu Şen

G.AMELİYAT. 

Uzm.Dr.Aynur Kaplan

Nihal Çırak

PROTEZ LAB.

Dt.Mahmut Sami Mardin

Yıldıray Akbaş

Y SERVİS  

Uzm.Dr.Aynur Kaplan

Meryem C.Kılınçkaya

RADYOLOJİ   

Dr.Dt. Arzu Alan

Meryem Baytok

EVDE SAĞLIK                                     

Dt.Murat Terzioğlu 

Eyyüp Çevik

BEŞEVLER EK POLİKLİNİK

Dt.Erkan Buyuran

Dr.Dt. Meltem Akyol

BEŞTEPE EK POLİKLİNİK

Dt.Sinan Vural

Dt.Zübeyde Gamze Doğan

G. İDARE, TEKNİK VE DİĞER KADROLU PERSONEL

Müd.Yrd. Songül Erkahraman (Bağlı Birimler)

Ayşegül Kayıkçı

G.İDARE, TEKNİK VE DİĞER KADROLU PERSONEL

Müd.Yrd. Murat Sayın (Bağlı Birimler)

Bekir İlhan

GÜVENLİK HİZMETİ PERSONELLERİ

Müd.Yrd. Murat Sayın

İsak Akçay

DESTEK HİZMETLERİ PERSONELLERİ

Müd.Yrd.  Songül Erkahraman

Esma Kurt

H.B.Y.S. HİZMET ELEMANLARI

Müd.Yrd. Songül Erkahraman

Sefa Güngör