T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komisyon Komite Ekip Çizelgesi

Güncelleme Tarihi: 29/05/2019

 

KALİTE GELİŞTİRME
EKİBİ

İTİLAFLI PROTEZ KABUL VE ETİK KOMİSYONU

EĞİTİM
KOMİTESİ

HASTA GÜVENLİĞİ
KOMİTESİ

TESİS GÜVENLİĞİ
KOMİTESİ

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

1-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2-Dt. Özlem GARİP
Diş Tabibi

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Dr.Dt.Hülya PERDECİ
Diş Tabibi

3-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

4-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

4- Dr.Dt.Funda DÖNMEZ
Diş Tabibi

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

4-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

4-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

5- Dr.Dt.Fatih KARAALİOĞLU
Diş Tabibi

5-Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

5-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

5-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

6-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

6-Dt.Korhan DEMETOĞLU
Diş Tabibi

6 Dt.Gülru SEVİNÇ
Diş Tabibi

6- Dt. Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi

6-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

6-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

7-Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire

7-Dr.Dt.Gül AKPINAR
Diş Tabibi

7-Dt.Ünal ASLAN
Diş Tabibi

7- Dt. Ünal ASLAN
Diş Tabibi

7-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

7- Dr.Dt.Filiz AYKENT
Diş Tabibi

8-Berkan TEKBAŞ
Şef

8-Dt.Filiz ERTEN
Diş Tabibi

8-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

8-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

8-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

8-Dr.Dt.Emel ÖZCAN
Diş Tabibi

9- Esma KURT
Tıbbi Sekreter

9-Dt.Özkan ALTUN
Diş Tabibi

9-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

9-Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

9-İsak AKÇAY
Memur

9-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

10-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter

10-Dt.Rıza Onur ÇNGİ
Diş Tabibi

10-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

10-Günül GÜRLEYÜK
Hemşire

10-Berkan TEKBAŞ
Şef

10-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

11-Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

11-Dt.Çiğdem ÇOLPAN
Diş Tabibi

11-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş tabibi

11-Berkan TEKBAŞ
Şef

11-Emine BULUT
Hemşire

11-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

12-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

12-Dr.Dt.Neşet ERTAŞ
Diş Tabibi

12-Dt.Nuray KUTLU DALOĞLU
Diş Tabibi

12-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

12-Fuat USLU
Teknisyen

12-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

13-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

13-Dr.Dt.Özlem N.OTUZOĞLU
Diş Tabibi

13-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter

13-İsak AKÇAY
Memur

13-Selami SALMAN
Teknisyen

13-Fuat USLU
Teknisyen

14-Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

14-Dr.Dt.Gülsün Çelik EMRAL
Diş Tabibi

HASTA ŞİKAYETLERİNİ
DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

MALİ DURUM DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

RADYASYON GÜVENLİĞİ
KOMİTESİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONU

15-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

15-Dr.Dt.Nihal TOKAR
Diş Tabibi

1-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

16-Selami SALMAN
Teknisyen

ENGELLİ HASTALAR RAPOR SEVK KOMİSYONU

2-Dr.Dt.Esra Ertuğ DUMAN
Diş Tabibi

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

17-Fuat USLU
Teknisyen

1-Dt.Gülru SEVİNÇ
Diş Tabibi

3-Dt.Birgül ŞEMS
Diş Tabibi

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Arzu YALÇIN
Sağlık Bakım Hizm.Müdürü

3-Fuat USLU
Teknisyen

18-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

2-Dt.Muzaffer Evren TUNÇ
Diş Tabibi

4-Dr.Dt.Ayşegül TUGAY
Diş Tabibi

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

4-Berkan TEKBAŞ
Şef

19-Ayla Alp AKBAŞOĞLU
Diş Protez Teknisyeni

3-Dt.Birgül ŞEMS
Diş tabibi

5-Dt.Muzaffer Evren TUNÇ
Diş Tabibi

5-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

5-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

5-Abdullah HAKAN
Bilgisayar İşletmeni

20-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

4-Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi (yedek)

6-Dt.Tülay YAMAN
Diş Tabibi

6-Emine K.OSMANOĞLU
Diş Protez Teknisyeni

6- Meryem BOYDAK
Röntgen Teknisyeni

6- M.Faruk BİÇER
Diş Protez Tekn. (yedek)

HASTA VE YAKINLARI GÖRÜŞLERİ DEĞ. EKİBİ

5-Dt.Ünal ASLAN
Diş Tabibi (yedek)

7-Dt.Ayşegül GENÇ
Diş Tabibi

7--Pınar TAN
Diş Klinik Yardımcısı

7-Emine BULUT
Hemşire

7-Hava ÖZBEK
Tekniker (yedek)

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

6-Dt.Dt.Özlem N.OTUZOĞLU
Diş Tabibi (yedek)

KIRMIZI KOD UYGULAMA EKİBİ

KANTİN İZLEME DEĞ. KONT. EKİBİ

HURDAYA AYIRMA
KOMİSYONU

İTİLAFLI PRO.SONRASI PRO. DEĞ.EKİBİ

2-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

İL HASTA HAKLARI
KURULU ÜYESİ EKİBİ

1-Berkan TEKBAŞ
Şef

1-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

1-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

3-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

2-İsak AKÇAY
Memur

2-Emine K.OSMANOĞLU
Diş Protez Tekn.

2--Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

2- Dr.Dt.Neşet ERTAŞ ÇAL
Diş Tabibi

4-Cemile DOLUCA
Diş Protez Tekn.

2- Abdullah HAKAN
Bilgisayar İşletmeni (S.Temsilci)

3-Kenan KIRÇİÇEK
Özel Güvenlik Sorumlusu

3--Pınar TAN
Diş Klinik Yardımcısı

3- Sertaç İBİŞ
Teknisyen

3-Dt.Birgül ŞEMS
Diş Tabibi

EVRAK AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU

HASTA VE YAKINLARI EĞİTİM SORUMLUSU

SAYIM
KOMİSYONU

İŞYERİ DİSİPLİN KURULU
(İŞÇİLER İÇİN)

İLAÇ YÖNETİMİ EKİBİ

VERİMLİLİK KARNESİ İZLEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

1-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

1- Ayşe GÜNDÜZTEPE
VHKİ

1-Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

2-Yılmaz IRMAK
V.H.K.İ.

2- Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter (yedek)

1-Ahmet KURTULUŞ
Ayniyat Saymanı

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

2-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3- Hülya BİÇER
Diş Protez Teknisyeni

MATERYOVİJİLANS SORUMLUSU

3-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

3-Bülent DOLUCA
İşçi (diş Protez)

3-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

3-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

4- Hasan ÖZNAZ
Hizmetli

1-Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

4- Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

4-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı (Yedek)

4-Dt.Nuray KUTLU DALOĞLU
Diş Tabibi

4-Nurgül Baştuğ
Hemşire

5- İlgili Birim Personeli

2-Hakan PUMAK
V.H.K.İ. (yedek)

5-Aslı DİKME
Tbbi Sekreter

5-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı (yedek)

5- Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

5- İ. Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
YEMEK

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
HİZMET ARACI KİRALAMA

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
HBYS

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
ELEKTRİK ENERJİSİ

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
TIBBİ ATIK

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
PROTEZ

1-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

1-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

1-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

1-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

2-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

2-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

2-Abdullah HAKAN
Bilg.İşletmeni

2-Bekir İLHAN
Sağlık Memuru

2-Azime KAHRAMAN
Protez Teknisyeni

2-Dr.Dt.Gökçe SOĞANCI
Ysrd.Doç.Dr.Dt.

3-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

3- Fuat USLU
Teknisyen

3-Zehra YÜKSELEN
Bilg.İşl.

3-Nermin CAN
Hemşire

3-Emine BULUT
Hemşire

3-Dr.Dt.Hülya PERDECİ
Diş Tabibi

4- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

4-İsak AKÇAY
Memur

4- Esma KURT
Tıbbi Sekreter

4-Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire

4-Eyyüp ÇEVİK
Protez Tekn.

4-Ahmet YILDIRIM
Diş Perotez Teknisyeni

5-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

5-Selami SALMAN
Teknisyen

5-Kazım CAN
Sağ.Mem.

5-Meryem BAYDOK
Rönt.Tekn.

5-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekr.

5-Hayali ÇAYIR
Diş Protez Teknisyeni

6-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı (Yedek)

6- Eyyüp ÇEVİK
Diş Protez Tekn. (yedek)

6-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı (Yedek)

6-İbrahim SARIÇİÇEK
Teknisyen (yedek)

6-Gülümser KARAKAYA
Sağlık Memuru (yedek)

6-Semra BÜYÜKYAVUZ
Diş Protez Tek. (Yedek)

7- Emine BULUT
Hemşire (yedek)

7-Mine KAYA
Şef (yedek)

7-Azime KAHRAMAN
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

7-Gülümser KARAKAYA
Sağlık Memuru (yedek)

7-Mine KAYA
Şef (yedek)

7-Nazan GÜLEÇ
Diş Protez Teknisyeni (Yedek)

8- A.Kadir ÇOKSÜRER
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

8-Nuray DERELİ
Tbbi Sekreter (yedek)

8- Oktay ÇAVUŞER
Teknisyen (yedek)

8- Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire (Yedek)

8- Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire (Yedek)

8-Dr.Dt.Özlem OTUZOĞLU
Diş Hekimi (Yedek)

YEMEK HİZMETİ
KONTROL TEŞKİLATI

HİZMET ARACI KİRALAMA HİZMETİ KONTROL TEŞKİLATI

H.B.Y.S. HİZMETİ
KONTROL TEŞKİLATI

ELEKTRİK ENERJİSİ HİZMETİ
KONTROL TEŞKİLATI

TIBBİ ATIK HİZMETİ
KONTROL TEŞKİLATI

PROTEZ HİZMETİ
KONTROL TEŞKİLATI

1-İsak AKÇAY
Memur

1-Talip GÜRGEN
Şöfor

1-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

1- Fuat USLU
Teknisyen

1-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

1-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

2- Esma KURT
Tıbbi Sekreter

2-Bekir İLHAN
Sağlık Memuru.

2-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

2-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

2-Esma KURT
Tıbbi Sekreter

2-Dt.Ünal ASLAN
Diş Tabibi

3-Zehra YÜKSELEN
Bilg.İşl.

3-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

3-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

3-Selami SALMAN
Teknisyen

3-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

3-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

4-Abdullah HAKAN
Bilg.İşletmeni (yedek)

4-Kazım CAN
Sağ.Mem. (yedek)

4-Meryem BAYDOK
Rönt.Tekn.(yedek)

4- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri (yedek)

4- Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire (yedek)

4-Dr.Dt.Alper ÇAĞLAR
Prof. Dr. Dt.

5-Nermin CAN
Hemşire (yedek)

5-Ziyare SEVERCAN
Hemşire (yedek)

5-Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire (yedek)

5- Eyyüp ÇEVİK
Diş Protez Tekn. (yedek)

5- Emine BULUT
Hemşire (yedek)

5-Dr.Dt.Osman Fatih Karaalioğlu
Diş Tabibi

TIBBİ CİHAZ VE DEMİRBAŞ PLANLAMA GÖREVLİSİ

KONTROLE TABİ
İLAÇ SORUMLULARI

GÜVENLİ CERRAHİ VE ANESTEZİ GÜVENLİK KONTROL SORUMLULARI

GÖSTERGELERİN İZLENMESİNE İLİŞKİN SORUMLU

PANDEMİ SORUMLU HEKİMİ

6-Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı (yedek)

1-.Dt.Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

1-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

1- Arzu DİRİCAN
Anestezi Teknisyeni

1-Dt.Nuray KUTLU DALOĞLU
Diş Hekimi

1-Dt.Birgül ŞEMS
Diş Tabibi

7-Eyyüp ÇEVİK
Diş protez Tekn.(yedek)

2-Aslı DİKME
Tbbi Sekreter

2- Arzu DİRİCAN
Anestezi Teknisyeni

2-Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

2-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

2-Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi (yedek)

8-Merve YAĞCIOĞLU
Diş protez Tekn.(yedek)

ÇALIŞAN SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ KURULU /
KOMİTESİ

MAVİ KOD
UYGULAMA EKİBİ

ACİL DURUM AFET
YÖNETİMİ EKİBİ

DÖNER SERMAYE KOMİSYONU

RİSK YÖNETİMİ

KIRMIZI KOD YÖNETİMİ

TEMİZLİK
KOMİTESİ

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

1-Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

2-Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire

2-Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

2-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

3-Ayşe DERİCİ
Anestezi Teknisyeni

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

3-Berkan TEKBAŞ
Şef

3-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

4-İsak AKÇAY
Memur

4-Dt. Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

4- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

4- Fuat USLU
Teknisyen

4-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

5-Dt.Birgl ŞEMS
Diş tabibi

5-Dt.Nuray KUTLU DALOĞLU
Diş Tabibi (1.yedek)

5-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

5-Dt.Kemal KAVGACI
Diş Tabibi

5- Fuat USLU
Teknisyen

5-İsak AKÇAY
Memur

5-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

6- Dt.Ünal ASLAN
Diş Tabibi

6-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi (2.yedek)

6-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

6- Selami SALMAN
Teknisyen

6-Berkan TEKBAŞ
Şef

TASARRUF EYLEM KOMİSYONU

6-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

7-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

7-Ziyare SEVERCAN
Hemşire (1.yedek)

7-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

7-Abdullah HAKAN
Bilg.İşletmeni (S.Temsilci)

7- Ziyare SEVERCAN
Hemşire

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

7-Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire

8- Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi

8-Fatma İPEKLİ
Hemşire (2.yedek)

8-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

8-Mehmet AYDIN
Rönt.Tekn.

8-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

2-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

8-Harika ŞEN
Büro Personeli

9- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

9-Nuray BAYCAN
Hemşire (3.yedek)

9-Berkan TEKBAŞ
Şef

9-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

9-İsak AKÇAY
Memur

3- Fuat USLU
Teknisyen

9-Nilibal TANYERİ
Klinik Destek Personeli

10-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

10- Ahmet Murat DE MİRTAŞ
Anestezi Teknisyeni (1.yedek)

10-Emine K.OSMANOĞLU
Diş Protez Teknisyeni

10-Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

BEYAZ KOD YÖNETİMİ

4-Hava ÖZBEK
Tekniker

BEŞTEPE EK POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD
UYGULAMA EKİBİ

11-Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire

11-Arzu DİRCAN
Anestezi Teknisyeni (2.yedek)

11-Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

11-Meryem BARAN
Hizmetli

1-Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

5-İsak AKÇAY
Memur

1-Dt.Sinan VURAL
Diş Hekimi

12-Berkan TEKBAŞ
Şef

12-Kenan KIRÇİÇEK
Özel Güvenlik Sorumlusu (1.yedek)

12-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

12-Dr.Dt.Fatih TULUMBACI
Yard.Doç.

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ

2Özkan KAYALIK
Diş klinik Yardımcısı

13-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

13-Halil ŞİŞMAN
Özel Güvenlik Elemanı (2.yedek)

13-Dt.Çiğdem ŞAHİN
Diş Tabibi

13-Dr.Dt.Özer ALKAN
Yard.Doç.

3-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

3-Dt.Selma YAĞCIOĞLU
Diş Hekimi (yedek)

ATIK YÖNETİMİ

MAVİ KOD YÖNETİMİ

14-İsak AKÇAY
Memur

14-Prof. Dr. Dt.Alper ÇAĞLAR
Prof. Dr. Dt.

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

4-Pelin DİLEK
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

1-.Dr.Dt.Ayşegül Asal ÇALI
Başhekim Yardımcısı

15-Dt.Muzaffer TUNÇ
Diş Tabibi

TAŞINIR KAYIT KONTROL YETKİLİLERİ

5-İsak AKÇAY
Memur

3-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

ENERJİ TASARRUFU KONTROLÜ KOMİSYONU

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

HASTANE KONSEYİ

1-Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

6- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

1-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

3-Dt. Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

2-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

PEMBE KOD YÖNETİMİ

5- Dr.Dt.Aytül ÇİFTÇİ
Diş Tabibi

2-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

4-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

3- Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

1-Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

6-Dt.Dt.Özlem N.OTUZOĞLU
Diş Tabibi

3-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

5-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı (yedek)

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

4- Ahmet KURTULUŞ
Ayniyat Saymanı

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

7-Dt.Dt.Ayşegül TUGAY
Diş Tabibi

4-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

6-Ezgi KAYA
Sağlık Teknikeri

6-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı (yedek)

HASTA MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞ. EKİBİ

5- Aslı DİKME
Tıbbi Sekreter

3-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

8-Dr.Dt.Gülten T.MEMET
Diş Tabibi

5-Fuat USLU
Teknisyen

7-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

7-Nurgül BAŞTUĞ
Hemşire.(yedek)

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

6-Semahat TÜRKKAN
Hemşire

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

9-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

6-Bekir İLHAN
Sağlık Memuru

İLAÇ VE TIBBİ MALZEME İMHA KOMİSYONU

YANGIN SÖN.EKİPMANLARI TAKİP VE KONTROL EKİBİ

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

SİGARA YASAĞININ UYGULANMASI KOMİSYONU

5-İsak AKÇAY
Memur

BEŞEVLER EK POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD
UYGULAMA EKİBİ

7-İbrahim SARIÇİÇEK
Teknisyen (yedek)

1-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

1-Şenay EMİR
Bilgisayar İşletmeni

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

6- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

1-Nermin CAN
Hemşire

8--Pınar TAN
Diş Klinik Yardımcısı (yedek)

2-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

2-Ersin ARSLAN
Büro Personeli

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

2-.Dt.Eşref KAYIRAN
BaşhekimYardımcısı

ENFEKSİYON KONTROL SORUMLUSU

2-Tamer KOÇ
Diş Protez Teknisyeni

3- Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

3-Hayri DEMİR
Hizmetli

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

3-İshak AKÇAY
Memur

1- Ziyare SEVERCAN
Hemşire

3-.Şenol AKÇAPINAR
Güvenlik Görevlisi

H.B.Y.S. TALEP DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

KADROLU PERSONEL HİZMETİÇİ EĞİTİM SORUMLUSU

AKILCI İLAÇ SORUMLUSU

RADYOLOJİ SORUMLU DİŞ HEKİMİ

2-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire (yedek)

DÖNER SERMAYE
İNCELEME KOMİSYONU

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1- Dt. Gülşen YÜREKLİ
Diş Hekimi

1-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

1- Dr. Dt. Arzu ALAN
Diş Tabibi

AMELİYATHANE SORUMLU HEMŞİRE

1- Dr.Dt.Eser TEPE
Diş Tabibi

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

2- Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter (yedek)

2-Nuray KUTLU DALOĞLU
Diş Hekimi (Yedek)

2- Dt.Birgül ŞEMS
Diş Tabibi (yedek)

1- Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

2-Dt.Azime Sibel EL
Diş Tabibi

3-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

RADYASYON KORUNMA SORUMLUSU

TIBBİ CİHAZ UYARI SİSTEMİ SORUMLULARI

YATAKLI SERVİS SORUMLU HEMŞİRE

2- Bedia KILIKOĞLU
Hemşire (yedek)

3-Dt.Gülru SEVİNÇ
Diş Tabibi

4-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

1-Dr.Dt.Arzu ALAN
Diş Tabibi

1-Selami SALMAN
Teknisyen

1- Meryem C. KILINÇKAYA
Hemşire

İHTİYAÇ TESPİT
KOMİSYONU

4-Dt.Özlem YAMAN
Diş Tabibi

5-Meryem BAYDOK
Rönt.Tekn.

2-Dt.Birgül ŞEMS
Diş Tabibi (Yedek)

2-Aslı DİKME
Sağlık Teknikeri (yedek)

2- Yeliz BOZKURT
Hemşire (yedek)

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

5-Dt.Teoman AYDIN
Diş Tabibi

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞ.EKİBİ

BİNA TURLARI EKİBİ

ENGELLİ BİREYLERE YÖNELİK SAĞLIK TESİSİ DENETLEME EKİBİ

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ
DEĞERLENDİRME KOMİTESİ

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

6-Dr.Dt.Fatih TULUMBACI
Yard.Doç.

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

3-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

7-Dr.Dt.Mahmut S.ÖZDOĞAN
Yard.Doç.

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

2-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

4-.Dt.Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

SÜRVEYANS SORUMLUSU

 

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

3-Esma KURT
Tıbbi Sekreter

3-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

5-.Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

1-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

4-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

4-Hava ÖZBEK
Tekniker

4- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

6-Ahmet ARAS
Hastane Konsalide Sorumlusu

2-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire (yedek)

 

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

5-Oktay ÇAVUŞER
Teknisyen

ORTODONTİ HASTALARI RAPOR SEVK KOMİSYONU

AKILCI İLAÇ KULLANIMI VE ANTİBİYOTİK KONTROL
EKİBİ

7-İhtiyaç ile İlgili Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilleri

SİGARA YASAĞININ UYG. VE BİNA GÖREVLİSİ

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ DENETİMLİ ALAN BÖLÜM SORUMLUSU

TIBBİ CİHAZ YÖNETİMİ VE KALİBRASYON EKİBİ

1-Dr.Dt.Funda ATİLLA
Diş Tabibi

1-.Dr.Dt.Ebru Rabia APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

RADYOLOJİ SORUMLU RÖNTGEN TEKNİSYENİ

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

1-Meryem BOYDAK
Röntgen Teknisyeni

1-Selami SALMAN
Teknisyen

2-Dt.Gülden UZGÖREN
Diş Tabibi

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

1-Meryem BOYDAK
Röntgen Teknisyeni

2-İshak AKÇAY
Memur (Yedek)

 

2-Öznur ÖZTÜRK
Röntgen Teknisyeni (yedek)

2-Havva ÖZBEK
Teknisyen

3-Dt.Birgül ŞEMS
Diş Tabibi

3-Dt.Nuray KUTLU DALOĞLU
Diş Tabibi

2-Öznur ÖZTÜRK
Röntgen Teknisyeni (yedek)

STERİLİZASYON SORUMLU HEMŞİRESİ

 

BEYAZ KOD
UYGULAMA EKİBİ

PEMBE KOD
UYGULAMA EKİBİ

4-Dt.Gülru SEVİNÇ
Diş Tabibi (yedek)

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

PROTEZ LAB.SORUMLU DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ

1-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

1- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

1- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

5-Dt.Muzaffer Evren TUNÇ
Diş Tabibi (yedek)

5-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

1-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

2- Ziyare SEVERCAN
Hemşire (yedek)

 

2-İsak AKÇAY
Memur

2-İsak AKÇAY
Memur

6-Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi (yedek)

6-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

2-Semra BÜYÜKYAVUZ
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

BEŞEVLER EK POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD
UYGULAMA EKİBİ

 

3-Kenan KIRÇİÇEK
Özel Güvenlik Sorumlusu

3-Kenan KIRÇİÇEK
Özel Güvenlik Sorumlusu

PROTEZ LAB.SORUMLU DİŞ HEKİMİ

7-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

STERİLİZASYON SORUMLU DİŞ HEKİMİ

1-Dt.Erkan BUYURAN
Diş Hekimi

 

4-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter (yedek)

4-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter (yedek)

1- Dt.Ünal ASLAN
Diş Tabibi

BİLGİ GÜVENLİĞİ
EKİBİ

1-Dt.Muzaffer Evren TUNÇ
Diş Tabibi

2-Nermin CAN
Hemşire

 

5-Yakup ÜNAL
Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

5-Yakup ÜNAL
Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

2- Dt.Dt.Muzaffer Evren TUNÇ
Diş Tabibi (yedek)

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

2- Dt.Birgül ŞEMS
Diş Tabibi (yedek)

3-Dr.Dt.Meltem AKYOL
Diş Hekimi (yedek)

 

6-Halil ŞİMAN
Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

6-Halil ŞİMAN
Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

HASTANE KONSOLİDE SORUMLUSU

2-Songül ERKAHRİMAN
Müdür Yardımcısı

AMELİYATHANE SORUMLU DİŞ HEKİMİ

4-Tamer KOÇ
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

 

FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU

LEJYONER HASTALIĞI KONTROL SORUMLULARI

1-Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

3-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

1-Dt.Çiğdem ŞAHİN
Diş Tabibi

AMELİYATHANE SORUMLU UZM.DR.

 

1-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

1-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

2-Ahmet KURTULUŞ
Ayniyat Saymanı (yedek)

4- İ. Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

2- Dr.Dt.Aytül ÇİFTÇİ
Diş Tabibi (yedek)

1-Uzm.Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

 

2-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

2-Hava ÖZBEK
Tekniker

 

5-Meryem BAYDOK
Rönt.Tekn.