T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komisyon Komite Ekip Çizelgesi

Güncelleme Tarihi: 03/10/2019

Çizelgeyi XLS formatında indirmek için tıkayınız.

01.08.2019 TARİHİ İTİBARIYLA GÜNCELLENEN
KOMİSYON - KOMİTE - KURUL-SORUMLU VE EKİPLER ÇİZELGESİ

 

 

 

 

 

ACİL DURUM AFET YÖNETİMİ EKİBİ

ACİL İLAÇ ÇANTASI SORUMLUSU

 

1 Dt.Necdet İMAÇ Başhekim

1 Dr.Aynur KAPLAN Anestezi Uzmanı (Ameliyathane Yataklı Servis)

 

2 Mehmet KAPLAN İdari ve Mali Hizm.Müdürü

2 Dt. Mahmut Sami MARDİN Diş Tabibi (Nöbet Kliniği)

 

3 Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

4 Dt. Eşref KAYIRAN Başhekim Yardımcısı

AKILCI İLAÇ KULLANIMI VE ANTİBİYOTİK KONTROL EKİBİ

 

5 .Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

1 .Dr.Dt.Ebru Rabia E.APAYDIN Başhekim Yardımcısı

 

6 Murat SAYIN Müdür Yardımcısı

2 Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

7 Dr.Dt.Arzu ALAN Dr.Öğretim Üyesi

3 Dt.Nuray K.DALOĞLU Diş Tabibi

 

8 Dr.Aynur KAPLAN Anestezi Uzmanı

4 Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

9 M.Fatih YİĞİTOĞLU Sağlık Teknikeri

5 Hatice DEMİRDAĞ Eczacı

 

10 Emine K.OSMANOĞLU Diş Protez Teknisyeni

6 Ziyare SEVERCAN Hemşire

 

11 Çiğdem KIZILBOĞA Hemşire

7 Sefa GÜNGÖR Teknisyen

 

12 Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

13 Dt.Çiğdem ŞAHİN Diş Tabibi

AKILCI İLAÇ SORUMLUSU

 

14 İsak AKÇAY Memur

1 Hatice DEMİRDAĞ Eczacı

 

15 Dt.Nuray K. DALOĞLU Diş Tabibi

2 Dt.Nuray K.DALOĞLU Diş Hekimi (Yedek)

 

 

AMELİYATHANE SORUMLU DİŞ HEKİMİ

AMELİYATHANE SORUMLU HEMŞİRE

 

1 Dt.Çiğdem ŞAHİN Diş Tabibi

1 Çiğdem KIZILBOĞA Hemşire

 

2 Dr.Dt.Aytül ÇİFTÇİ Diş Tabibi (yedek)

2 Bedia KILIKOĞLU Hemşire (yedek)

 

 

AMELİYATHANE SORUMLU UZM.DR.

ATIK YÖNETİMİ

 

1 Uzm.Dr.Aynur KAPLAN Anestezi Uzmanı

1 Mehmet KAPLAN İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

2 Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

BEŞEVLER EK POLİKLİNİĞİ BEYAZ KOD
UYGULAMA EKİBİ

3 .Dr.Dt.Ayşegül Asal ÇALI Başhekim Yardımcısı

 

1 Nermin CAN Hemşire

4 Songül ERKAHRAMAN Müdür Yardımcısı

 

2 Özkan KAYALIK Diş Klinik Yardm.

5 Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

3 .Şenol AKÇAPINAR Güvenlik Personeli

6 Ezgi KAYA Diş Klink Yard.

 

7 Ziyare SEVERCAN Hemşire

 

BEŞEVLER EK POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD
UYGULAMA EKİBİ

 

1 Dt.Erkan BUYURAN Diş Hekimi

BEŞTEPE EK POLİKLİNİĞİ MAVİ KOD
UYGULAMA EKİBİ

 

2 Nermin CAN Hemşire

1 Dt.Sinan VURAL Diş Hekimi

 

3 Dr.Dt.Meltem AKYOL Diş Hekimi (yedek)

2 Pelin DİLEK Diş Protez Teknisyeni

 

4 Özkan KAYALIK Diş Klinik Yardm. (yedek)

3 Dt.Zübeyde Gamze DOĞAN Diş Hekimi (yedek)

 

4 Abdullah EKMEZ Sağlık Tekn.(yedek)

 

BEYAZ KOD UYGULAMA EKİBİ

 

1 M.Fatih YİĞİTOĞLU Sağlık Teknikeri

BEYAZ KOD YÖNETİMİ

 

2 İsak AKÇAY Memur

1 Mehmet KAPLAN İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

3 Kenan KIRÇİÇEK Özel Güvenlik Sorumlusu

2 Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

4 Tuğba AKBULUT Sağlık Teknikeri (yedek)

3 .Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

 

5 Yakup ÜNAL Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

4 Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

6 Halil ŞİŞMAN Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

5 İsak AKÇAY Memur

 

6 M.Fatih YİĞİTOĞLU Sağlık Teknikeri

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

 

1 .Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

BİNA TURLARI EKİBİ

 

2 Songül ERKAHRAMAN Müdür Yardımcısı

1 .Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

 

3 Sefa GÜNGÖR Teknisyen

2 Mehmet KAPLAN İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

4 İ. Rasih ÇİĞDEM Tıbbi Teknolog

3 Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

5 Meryem BAYTOK Rönt.Tekn.

4 Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

5 Fuat USLU Teknisyen

 

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ DEĞERLENDİRME KOMİTESİ

 

1 .Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞ.EKİBİ

 

2 Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

1-Dt.Necdet İMAÇ Başhekim

 

3 Murat SAYIN Müdür Yardımcısı

2- Mehmet KAPLAN İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

4 Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

3-Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

5 M.Fatih YİĞİTOĞLU Sağlık Teknikeri

4-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

 

5-Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

ÇALIŞAN SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ KURULU /KOMİTESİ

 

1 Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

DÖNER SERMAYE İNCELEME KOMİSYONU

 

2 Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

1-Dt.Gülru SEVİNÇ Diş Tabibi

 

3 Murat SAYIN Müdür Yardımcısı

 

2-Dt.Dt.Esra Ertuğ DUMAN Diş Tabibi

 

4 Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

3-Dt.Mete UZBİLEK Diş Tabibi

 

5 Dt.Mahmut Sami MARDİN Diş Tabibi

 

4-Dr.Dt.Ayşegül TUGAY Diş Tabibi

 

6 Dr.Dt.Arzu ALAN Dr. Öğretim Üyesi

 

5-Dr.Dt.Aytül ÇİFTÇİ Diş Tabibi

 

7 Dt.Gülşen YÜREKLİ Diş Tabibi

 

6-Dr.Dt.Özge Uslu Akçam Dr.Öğretim Üyesi

 

8 M.Fatih YİĞİTOĞLU Sağlık Teknikeri

 

7-Dr.Dt.Gökçe ÜNSAL Dr.Öğretim Üyesi

 

9 Ziyare SEVERCAN Hemşire

 

8-Dt.Mahmut Sami MARDİN Diş Tabibi

 

10 Dt.Nuray K.DALOĞLU Diş Hekimi

 

 

 

11 Tuğba AKBULUT Sağlık Teknikeri

 

DÖNER SERMAYE KOMİSYONU

 

12 Dr.Aynur KAPLAN Anestezi Uzmanı

 

1-Dt.Necdet İMAÇ Başhekim

 

 

 

2- Mehmet KAPLAN İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

EĞİTİM KOMİTESİ

 

3-Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

 

4-.Dt.Eşref KAYIRAN Başhekim Yardımcısı

 

2-Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

5-Dt.Danysl GÜRSES Diş Tabibi

 

3-Murat SAYIN Müdür Yardımcısı

 

6- Sebahattin DİNÇ Tekniker

 

4-Yakup SERTTAŞ Kalite Yönetim Direktörü

 

7-Abdullah HAKAN Bilg.İşletmeni (S.Temsilci)

 

5-Dt.Gülşen YÜREKLİ Diş Tabibi

 

8-Esma KURT Tıbbi Sekreter

 

6 Dt.Gülru SEVİNÇ Diş Tabibi

 

9-Hatice DEMİRDAĞ Eczacı

 

7-Dt.Mahmut Sami MARDİN Diş Tabibi

 

10-Nevzat YILMAZ Ayniyat Saymanı

 

8-Hatice DEMİRDAĞ Eczacı

 

11-Meryem BARAN Hizmetli

 

9-Ziyare SEVERCAN Hemşire

 

12-Dr.Dt.Güzin N.Hasanoğlu ERBAŞAR Dr.Öğretim Üyesi

 

10-Gönül GÜRLEYÜK Hemşire

 

13-Dr.Dt.Özer ALKAN Dr.Öğretim Üyesi

 

11-Dr.Dt.Arzu ALAN Dr. Öğretim Üyesi

 

14-Prof. Dr. Dt.Alper ÇAĞLAR Prof. Dr. Dt.

 

12-Dt.Nuray K.DALOĞLU Diş Tabibi

 

 

 

13-Nuray DERELİ Tıbbi Sekreter

 

ENERJİ TASARRUFU KONTROLÜ KOMİSYONU

 

 

 

1-Dt. Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

 

2-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

1-Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

3-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

4-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

3-Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

5-Fuat USLU
Teknisyen

 

4-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

6-Süleyman LALE
Tobbi Teknolog

 

5-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

 

7-Bekir İLHAN
Sağlık Memuru (yedek)

 

6-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

8-İbrahim SARIÇİÇEK
Teknisyen (yedek)

 

7-Dr.Dt.Filiz AYKENT
Prof.Dr.

 

 

 

8-Dr.Dt.Emel ÖZCAN
Diş Tabibi

 

ENFEKSİYON KONTROL SORUMLUSU

 

9-Dr.Dt.Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

1- Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

10-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

 

2-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire (yedek)

 

11-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

 

 

 

12-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

ENGELLİ BİREYLERE YÖNELİK SAĞLIK TESİSİ DENETLEME EKİBİ

 

13-Selami SALMAN
Teknisyen

 

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

 

 

2-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

ENGELLİ HASTALAR RAPOR SEVK KOMİSYONU

 

3-Esma KURT
Tıbbi Sekreter

 

1-Dt.Gülru SEVİNÇ
Diş Tabibi

 

4-Songül ÜNLÜ
Sağlık Teknikeri

 

2-Dt.Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi

 

 

 

3-Dt.Murat TERZİOĞLU
Diş tabibi

 

EVRAK AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU

 

4-Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi (yedek)

 

1-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

5-Dt.Mutart TERZİOĞLU
Diş Tabibi (yedek)

 

2-Yılmaz IRMAK
V.H.K.İ.

 

6-Dt.Dt.Özlem N.OTUZOĞLU
Diş Tabibi (yedek)

 

3- Hülya BİÇER
Diş Protez Teknisyeni

 

 

 

4- Hasan ÖZNAZ
Hizmetli

 

GÜVENLİ CERRAHİ VE ANESTEZİ GÜVENLİK KONTROL SORUMLULARI

 

5- İlgili Birim Personeli

 

1- Arzu DİRİCAN
Anestezi Teknisyeni

 

 

 

2-Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

 

FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU

 

 

 

1-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

 

GÖSTERGELERİN İZLENMESİNE İLİŞKİN SORUMLU

 

2-Dt. Özlem İMAÇ
Diş Hekimi

 

1-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Hekimi

 

3-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı (yedek)

 

2-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

 

 

 

 

 

HASTA MEMNUNİYETİ ANKETİ DEĞ. EKİBİ

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

1-Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

3-Arzu YALÇIN Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

4-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

 

 

6- Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi

 

HASTA ŞİKAYETLERİNİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

7- Dt.Mahmut Sami MARDİN Diş Tabibi

 

1-Dr.Dt.Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

8-Dr.Dt.Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

2-Dr.Nuray K:DALOĞLU
Diş Tabibi

 

9-Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

 

3-Dt.Murat TERZİOĞLU
Diş Tabibi

 

10-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

 

4-Dr.Dt.Ayşegül TUGAY
Diş Tabibi

 

11-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

5-Dt.Mahmut Sami Mardin
Diş Tabibi

 

12-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

6-Dt.Teoman AYDIN
Diş Tabibi

 

13-İsak AKÇAY
Memur

 

7-Dt.Ayşegül GENÇ
Diş Tabibi

 

 

 

 

 

HASTANE KONSEYİ

 

HASTA VE YAKINLARI GÖRÜŞLERİ DEĞ. EKİBİ

 

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

1-Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

2-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

3-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

 

 

4-Cemile DOLUCA
Diş Protez Tekn.

 

HASTANE KONSOLİDE SORUMLUSU

 

 

 

1-Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

 

HASTA VE YAKINLARI EĞİTİM SORUMLUSU

 

2-Nevzat YILMAZ Ayniyat Saymanı (yedek)

 

1- Ayşe GÜNDÜZTEPE
VHKİ

 

 

 

2- Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter (yedek)

 

H.B.Y.S. TALEP DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

 

 

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU PROTEZ

 

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

1-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

3-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

2-Dr.Dt.Gökçe ÜNSAL
Dr.Öğretim Üyesi

 

4-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

 

3-Dr.Dt.Hülya PERDECİ
Diş Tabibi

 

5-Meryem BAYTOK
Rönt.Tekn.

 

4-Ahmet YILDIRIM
Diş Perotez Teknisyeni

 

 

 

5-Hayali ÇAYIR
Diş Protez Teknisyeni

 

H.B.Y.S. HİZMETİ KONTROL TEŞKİLATI

 

6-Semra BÜYÜKYAVUZ
Diş Protez Tek. (Yedek)

 

1-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

7-Nazan GÜLEÇ
Diş Protez Teknisyeni (Yedek)

 

2-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

 

8-Dr.Dt.Özlem OTUZOĞLU
Diş Hekimi (Yedek)

 

3-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

 

 

 

4-Meryem BAYTOK
Rönt.Tekn.(yedek)

 

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU TIBBİ ATIK

 

5-Songül ÜNLÜ
Sağlık Teknikeri (yedek)

 

1-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

 

 

2-Emine K.OSMANOĞLU Protez Teknisyeni

 

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU HBYS

 

3-Cemile DOLUCA
Diş Protez Teknisyeni

 

1-Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

4-Eyyüp ÇEVİK
Protez Tekn.

 

2-Abdullah HAKAN
Bilg.İşletmeni

 

5-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter

 

3-Zehra YÜKSELEN
Bilg.İşl.

 

6-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Hemşire (yedek)

 

4-Kazım CAN
Sağlık Memuru

 

7-M.Faruk BİÇER
Protez Tekn.(yedek)

 

5-Ezgi KAYA
Diş Klinik Yard.

 

8-Mustafa ARIKAN
Diş Protez Tenk.(Yedek)

 

6-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı (Yedek)

 

 

 

7-Oktay ÇAVUŞER
Teknisyen (yedek)

 

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
HİZMET ARACI KİRALAMA

 

8-Azime KAHRAMAN
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

 

1-Osman Nuri AYDIN
Veri Hazırlasma

 

 

 

2-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

 

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
YEMEK

 

3-Fuat USLU
Teknisyen

 

1-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

4-İsak AKÇAY
Memur

 

2-Bekir İLHAN
Sağlık Memuru

 

5-Nermin CAN
Hemşire

 

3-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

 

6-Gülümser ADİR
Sağlık Memuru (yedek)

 

4-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

7-Ayşegül KAYIKÇITıbbi Sekreter (yedek)

 

5-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

8-Ayla Alp AKBAŞOĞLU
Diş protez Tekn.(yedek)

 

6-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı (Yedek)

 

 

 

7-Emine K.OSMANOĞLU Protez Teknisyeni (yedek)

 

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU TEH.MADDE GÜV.

 

8- Nazan GÜLEÇ
Diş Protez Tekn.(yedek)

 

1-Esma KURT
Tıbbi Sekreter

 

 

 

2-Mustafa ARIKAN
Diş Protez Tenk.

 

HİZMET İŞLERİ KABUL MUAYENE KOMİSYONU
HİZMET ARACI KİRALAMA

 

3-Azime KAHRAMAN
Diş Protez Tekn.

 

1-Osman Nuri AYDIN VHKİ

 

4-M.Faruk BİÇER
Protez Tekn.

 

2-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

 

5-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

 

3-Fuat USLU
Teknisyen

 

6-Ayla Alp AKBAŞOĞLU
Diş protez Tekn (yedek)

 

4-İsak AKÇAY
Memur

 

7-Nazan GÜLEÇ Diş Protez Tekn.(yedek)

 

5-Nermin CAN
Hemşire

 

8-Semra BÜYÜKYAVUZ
Diş Protez Tek. (Yedek)

 

6-Gülümser ADİR
Sağlık Memuru (yedek)

 

 

 

7-Ayşegül KAYIKÇI
Tıbbi Sekreter (yedek)

 

HİZMET ARACI KİRALAMA HİZMETİ KONTROL TEŞKİLATI

 

8-Ayla Alp AKBAŞOĞLU
Diş protez Tekn.(yedek)

 

1-Yusuf KARATAŞ
Şöfor

 

 

 

2-Bekir İLHAN
Sağlık Memuru.

 

İHTİYAÇ TESPİT KOMİSYONU

 

3-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

4-Hayali ÇAYIR
Diş Pro.Tekn. (yedek)

 

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

5-Selami SALMAN
Teknisyen (yedek)

 

3-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

 

 

4-.Dt.Ebru Rabia E.APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

 

HURDAYA AYIRMA KOMİSYONU

 

5-.Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

6-Ahmet ARAS
Hastane Konsalide Sorumlusu

 

2--Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

 

7-İhtiyaç ile İlgili Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilleri

 

3- Sertaç İBİŞ
Teknisyen

 

 

 

 

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOMİSYONU

 

İLAÇ VE TIBBİ MALZEME İMHA KOMİSYONU

 

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

1-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

2-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

 

3-Fuat USLU
Teknisyen

 

3- Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

 

4-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

 

 

5-Abdullah HAKAN
Bilgisayar İşletmeni

 

İL HASTA HAKLARI
KURULU ÜYESİ EKİBİ

 

6- M.Faruk BİÇER
Diş Protez Tekn. (yedek)

 

1-Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

7-Hava ÖZBEK
Tekniker (yedek)

 

2-Abdullah HAKAN
Bil.İşl. (S.Temsilci)

 

 

 

 

 

İTİLAFLI PROTEZ KABUL VE ETİK KOMİSYONU

 

İLAÇ YÖNETİMİ EKİBİ

 

1-Dt. Ebru Rabia E.APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

 

1-Dt. Ebru Rabia E. APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

 

2-Dt. Toker TOPOĞLU
Diş Tabibi

 

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

3-Dr.Dt.Hülya PERDECİ
Diş Tabibi

 

3-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

 

4- Dr.Dt.Funda DÖNMEZ
Diş Tabibi

 

4-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

 

5- Dr.Dt.Fatih KARAALİOĞLU
Diş Tabibi

 

5-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Tabibi

 

6-Dt.M.Sami MARDİN
Diş Tabibi

 

6- Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

 

7-Dr.Dt.Gül AKPINAR
Diş Tabibi

 

 

 

8-Dt.Filiz ERTEN
Diş Tabibi

 

İŞYERİ DİSİPLİN KURULU (İŞÇİLER İÇİN)

 

9-Dr.Dt.Özlen N.OTUZUĞLU
Diş Tabibi

 

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

10-Dt.Ümit GÜRBÜZ
Diş Tabibi

 

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

11-Dt.Sevgi SARGIN DOĞAN
Diş Tabibi

 

3-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

12-Dr.Serhat TEKİN
Diş Tabibi

 

4-Esma KURT
Tıbbi Sekreter

 

13-Dr.Önder BAYRAM
Diş Tabibi

 

5-Sendikanın belirleyeceği
3 kişi

 

14-Dr.Dt.Gülsün Çelik EMRAL
Diş Tabibi

 

 

 

15-Dr.Hakan SAYLAM
Diş Tabibi

 

İTİLAFLI PRO.SONRASI PRO. DEĞ.EKİBİ

 

16-Dr.Özlem ÖZCAN
Diş Tabibi

 

1-Dt. Ebru Rabia E.APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

 

17-Dr.Ahmet SÖNMEZ
Diş Tabibi

 

2- Dt Gülsün Çelik EMRAL
Diş Tabibi

 

18-Dr.Zerrin OLGUN
Diş Tabibi

 

3-Dt.Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi

 

19-Dr.Serap AKÇAN
Diş Tabibi

 

 

 

20-Dr.Dt. M.Sertaç ÖZDOĞAN
Dr.Öğretim Üyesi

 

KALİTE GELİŞTİRME
EKİBİ

 

21-Dr.Dt. Gökçe ÜNSAL
Dr.Öğretim Üyesi

 

1-Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

 

 

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

KANTİN İZLEME DEĞ. KONT. EKİBİ

 

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

1-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

4-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

2-Emine K.OSMANOĞLU
Diş Protez Tekn.

 

5-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

3-Pınar TAN Diş Klinik Yardımcısı

 

6-Dr.Dt.Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

 

 

7-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Hekimi

 

KADROLU PERSONEL HİZMETİÇİ EĞİTİM SORUMLUSU

 

8- Tuğba AKBULUT
Sağlık Teknikeri

 

1- Dt. Gülşen YÜREKLİ
Diş Hekimi

 

9- Esma KURT
Tıbbi Sekreter

 

2- Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter (yedek)

 

10-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter

 

 

 

11-Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

 

KIRMIZI KOD UYGULAMA EKİBİ

 

12-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

 

1-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

13-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

2-İsak AKÇAY
Memur

 

14-Çiğdem KIZILBOĞA
Hemşire

 

3-Kenan KIRÇİÇEK
Güvenlik Sorumlusu

 

15-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

 

 

 

16-Selami SALMAN
Teknisyen

 

KONTROLE TABİ
İLAÇ SORUMLULARI

 

17-Fuat USLU
Teknisyen

 

1-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

 

18-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

 

2- Arzu DİRİCAN
Anestezi Teknisyeni

 

19-Cemile DOLUCA
Diş Protez Teknisyeni

 

 

 

20-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

KURUM İÇİ TÜTÜN DENETİM EKİBİ

 

 

 

1-İshak AKÇAY
Memur

 

KIRMIZI KOD YÖNETİMİ

 

2-Süleyman LALE
Memur

 

1-Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

3-Özkan KAYALIK
Hemşire (Beşevler ek polk.)

 

2-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

4-Dt.Erkan BUYURAN
Diş Hekimi (Beşevler ek polk.)

 

3-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikerii

 

5-Pelin DİLEK
Diş Pro.Tekn..(Beştepe ek polk)

 

4- Hayri DEMİR
Hizmetli

 

6-Dt.Sinan VURAL
Diş Hekimi (Beştepe ek polk)

 

5-İsak AKÇAY
Memur

 

 

 

 

LEJYONER HASTALIĞI KONTROL SORUMLULARI

 

KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ

 

1-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

1-Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI Başhekim Yardımcısı

 

2-Hava ÖZBEK
Tekniker

 

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

 

 

3-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

 

MATERYOVİJİLANS SORUMLUSU

 

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

1-Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı
(Medikal Sarf)

 

5- Dr.Dt.Aytül ÇİFTÇİ
Diş Tabibi

 

2- Sebahattin DİNÇ
Teknisyen (Biyomedikal)

 

6-Dt.Dt.Özlem N.OTUZOĞLU
Diş Tabibi

 

 

 

7-Dt.Dt.Ayşegül TUGAY
Diş Tabibi

 

MAVİ KOD UYGULAMA EKİBİ

 

8-Dt.Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi

 

1-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

 

9-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

 

2-Ziyare SEVERCAN
Hemşire
(Ağustos-Aralık-Nisan)

 

10-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Hekimi

 

3-Nuray BAYCAN
Hemşire
(Eylül-Ocak-Mayıs)

 

11- Doç.Dr.Dt. Ümit YOLCU
Dr.Öğretim Üyesi

 

4-Fatma İPEKLİ
Hemşire
(Ekim-Şubat-Haziran)

 

 

 

5-M.Cemile KILINKAYA
Hemşire
(Kasım-Mart-Temmuz)

 

MALİ DURUM DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

6-Ayşe DERİCİ
Anestezi Teknisyeni

 

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

7-İsak AKÇAY
Memur

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

8-Dt.Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi (1.yedek)

 

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

9-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Tabibi (2.yedek)

 

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

10- Ahmet Murat DEMİRTAŞ
Anestezi Teknisyeni (1.yedek)

 

5-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

11-Arzu DİRCAN
Anestezi Teknisyeni (2.yedek)

 

6-Emine K.OSMANOĞLU
Diş Protez Teknisyeni

 

12-Kenan KIRÇİÇEK
Güvenlik Sorumlusu (1.yedek)

 

7-Pınar TAN
Diş Klinik Yardımcısı

 

13-Halil ŞİŞMAN
Güvenlik Personeli (2.yedek)

 

 

 

 

 

MAVİ KOD YÖNETİMİ

 

ORTODONTİ HASTALARI RAPOR SEVK KOMİSYONU

 

1-.Dr.Dt.Ayşegül Asal ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

1-Dr.Dt.Funda ATİLLA
Diş Tabibi

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

2-Dt.Gülden UZGÖREN
Diş Tabibi

 

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

3-Dt.Özge Uslu AKÇAM
Dr.Öğretim Üyesi

 

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

4-Dt.Gülru SEVİNÇ
Diş Tabibi (yedek)

 

5-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı (yedek)

 

5-Dt.Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi (yedek)

 

6-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı (yedek)

 

6-Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi (yedek)

 

7-Yeliz BOZKURT
Hemşire (yedek)

 

 

 

 

 

PEMBE KOD YÖNETİMİ

 

PANDEMİ SORUMLU HEKİMİ

 

1-Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

1-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Tabibi

 

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

2-Dt.Gülşen YÜREKLİ
Diş Tabibi (yedek)

 

3-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

 

 

4-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

PEMBE KOD UYGULAMA EKİBİ

 

5-İsak AKÇAY
Memur

 

1- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

6- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

2-İsak AKÇAY
Memur

 

 

 

3-Kenan KIRÇİÇEK
Özel Güvenlik Sorumlusu

 

PROTEZ LAB.SORUMLU DİŞ HEKİMİ

 

4-Tuğbe AKBULUT
Sağlık Teknikeri (yedek)

 

1- Dt. Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi

 

5-Yakup ÜNAL
Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

 

2- Dt. Nuray KUTLUDALOĞLU
Diş Tabibi (yedek)

 

6-Halil ŞİMAN
Özel Güvenlik Elemanı (yedek)

 

 

 

 

 

PROTEZ LAB.SORUMLU DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ

 

PROTEZ HİZMETİ KONTROL TEŞKİLATI

 

1-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

 

1-Dt. Ebru Rabia E.APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

 

2-Semra BÜYÜKYAVUZ
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

 

2-Dt.Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi

 

 

 

3-Yıldıray AKBAŞ
Diş Protez Teknisyeni

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ DENETİMLİ ALAN BÖLÜM SORUMLUSU

 

4-Dr.Dt.Alper ÇAĞLAR
Prof. Dr. Dt.

 

1-Meryem BAYTOK
Röntgen Teknisyeni

 

5-Dr.Dt.Osman Fatih Karaalioğlu
Diş Tabibi

 

2-Öznur ÖZTÜRK
Röntgen Teknisyeni (yedek)

 

6-Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı (yedek)

 

 

 

7-Eyyüp ÇEVİK
Diş Protez Tekn.(yedek)

 

RADYASYON KORUNMA SORUMLUSU

 

8-Senem ŞAHİN
Diş Protez Tekn.(yedek)

 

1-Dr.Dt.Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

 

 

2-Dr.Dt.Elif Yıldızer KERİŞ
Dr. Öğretim Üyesi (Yedek)

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

 

 

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

RADYOLOJİ SORUMLU DİŞ HEKİMİ

 

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

1- Dr. Dt. Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

3-Arzu YALÇIN
Sağlık Bakım Hizm.Müdürü

 

2- Dr.Dt.Elif Yıldızer KERİŞ
Dr. Öğretim Üyesi (yedek)

 

4-Dt. Ebru Rabia E.APAYDIN
Başhekim Yardımcısı

 

 

 

5-Dr.Dt.Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

RİSK YÖNETİMİ

 

6- Meryem BAYTOK
Röntgen Teknisyeni

 

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

7-Dt.Nuray K. DALOĞLU
Diş Hekimi

 

2-Dr.Dt. Ayşegül Asal ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

 

 

3-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

RADYOLOJİ SORUMLU RÖNTGEN TEKNİSYENİ

 

4- M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

1-Meryem BAYTOK
Röntgen Teknisyeni

 

5- Fuat USLU
Teknisyen

 

2-Öznur ÖZTÜRK
Röntgen Teknisyeni (yedek)

 

6-Tuğba AKBULUT
Sağlık Teknikeri

 

 

 

7- Ziyare SEVERCAN
Hemşire

 

SAYIM KOMİSYONU

 

8-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

 

1-Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

 

9-İsak AKÇAY
Memur

 

1-Mustafa VAHAPOĞLU VHKİ

 

 

 

3-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

 

SİGARA YASAĞININ UYGULANMASI KOMİSYONU

 

4- Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

 

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

5-Aslı DİKME
Tbbi Sekreter

 

2-.Dt.Eşref KAYIRAN
BaşhekimYardımcısı

 

 

 

3-İshak AKÇAY
Memur

 

SİGARA YASAĞININ UYG. VE BİNA GÖREVLİSİ

 

 

 

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

STERİLİZASYON SORUMLU HEMŞİRESİ

 

2-İshak AKÇAY
Memur (Yedek)

1-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire

 

 

2-Ziyare SEVERCAN
Hemşire (yedek)

 

STERİLİZASYON SORUMLU DİŞ HEKİMİ

 

 

1-Dt.Nuray K. DALOĞLU
Diş Tabibi

TASARRUF EYLEM KOMİSYONU

 

2- Dt.Mahmut Sami MARDİN
Diş Tabibi (yedek)

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

 

2-Ahmet KURTULUŞ Müdür Yardımcısı

 

SÜRVEYANS SORUMLUSU

3- Fuat USLU
Teknisyen

 

1-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

4-Süleyman LALE
Tıbbi Teknolog

 

2-Gönül BOZKURT
Hemşire (yedek)

5-İsak AKÇAY
Memur

 

 

 

 

TASARRUF TAKİP OFİSİ SORUMULUSU

TAŞINIR KONTROL YETKİLİSİ

 

1- Süleymen LALE
Tıbbi Teknolog

1-Ahmet KURTULUŞ Müdür Yardımcısı

 

1-Kazım CAN
Sağlık Memuru (yedek)

 

 

 

TEH.MAD.GÜV. HİZMETİ KONTROL TEŞKİLATI

 

TAŞINIR KAYIT YETKİLİLERİ

1-Ezgi KAYA
Diş Klinik Yard.

 

1-Ahmet ARAS
Ayniyat Saymanı

2-Songül ÜNLÜ
Sağlık Teknikeri

 

2-Hatice DEMİRDAĞ
Eczacı

3-Nuray DERELİ
Tıbbi Sekreter

 

3-Nevzat YILMAZ
Ayniyat Saymanı

4-Gülümser ADİR
Sağlık Memuru (yedek)

 

4- Sebahattin DİNÇ Tekniker

5-Zehra YÜKSELEN
Bilg.İşl. (yedek)

 

5-Aslı DİKME
Tıbbi Sekreter

 

 

6-Hava ÖZBEK
Tekniker

TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

7-Mustafa VAHAPOĞLU
VHKİ

1-Dt.Necdet İMAÇ
Başhekim

 

8-Hakan PUMAK
VHKİ

2- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

 

9-Selami SALMAN
Teknisyen

3-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

 

4-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

 

 

5-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

TEMİZLİK KOMİTESİ

6-Murat SAYIN
Müdür Yardımcısı

 

1- Mehmet KAPLAN
İdari ve Mali Hizm.Müdürü

7-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

8-Dr.Dt.Arzu ALAN
Dr. Öğretim Üyesi

 

3-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

9-İsak AKÇAY
Memur

 

4-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

10-M.Fatih YİĞİTOĞLU
Sağlık Teknikeri

 

5-Dr.Aynur KAPLAN
Anestezi Uzmanı

11-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Hekimi

 

6-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

12-Fuat USLU
Teknisyen

 

7-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Hekimi

13-Selami SALMAN
Teknisyen

 

8-Esma KURT
Tıbbi Sekreter

 

 

9-Songül ÜNLÜ
Sağlık Teknikeri

TIBBİ CİHAZ UYARI SİSTEMİ SORUMLULARI

 

 

1-Selami SALMAN
Teknisyen

 

TIBBİ ATIK HİZMETİ KONTROL TEŞKİLATI

2-Sebattahhtin DİNÇ
Tekniker (yedek)

 

1-Ezgi KAYA
Diş Klinik Yard.

 

 

2-Yeliz BOZKURT
Hemşire

USS (ULUSAL SAĞLIK SİSTEMİ) SORUMLUSU

 

3-Ziyare SEVERCAN
Hemşire

1-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

 

4-Ahmet YILDIRIM
Diş Protez Tekn. (yedek)

2-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog (Yedek)

 

5-Gönül GÜRLEYÜK
Hemşire (yedek)

 

 

 

VERİMLİLİK KARNESİ İZLEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

TIBBİ CİHAZ VE DEMİRBAŞ PLANLAMA GÖREVLİSİ

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

1-.Dt.Eşref KAYIRAN
Başhekim Yardımcısı

2-Arzu YALÇIN
Sağ.Bak.Hiz.Müd.

 

2-Selami SALMAN
Teknisyen

3-Yakup SERTTAŞ
Kalite Yönetim Direktörü

 

 

4-Dt.Nuray K.DALOĞLU
Diş Hekimi

 

TIBBİ CİHAZ YÖNETİMİ VE KALİBRASYON EKİBİ

5- İ. Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

 

1-Selami SALMAN
Teknisyen

 

 

2-Sebahattin DİNÇ
Teknisyen

YATAKLI SERVİS SORUMLU HEMŞİRE

 

 

1- Yeliz BOZKURT
Hemşire

 

VERİ KONTROL KOMİTESİ

2-Meryem C. KILINÇKAYA
Hemşire (yedek)

 

1-.Dr.Dt.Ayşegül ASAL ÇALI
Başhekim Yardımcısı

 

 

2-Songül ERKAHRAMAN
Müdür Yardımcısı

YEMEK HİZMETİ
KONTROL TEŞKİLATI

 

3-Sefa GÜNGÖR
Teknisyen

1-İsak AKÇAY
Memur

 

4-İ.Rasih ÇİĞDEM
Tıbbi Teknolog

2-Esma KURT
Tıbbi Sekreter

 

5-Abdullah HAKAN
Bilg.İşletmeni

3-İbrahim SARIÇİÇEK
Tekn.

 

6-Azime KAHRAMAN
Protez Teknisyeni (yedek)

4-Abdullah HAKAN
Bilg.İşletmeni (yedek)

 

7-D.Ersin TÜRK
4/ Sürekli İşçi (yedek)

5-Cemile DOLUCA
Diş Protez Teknisyeni (yedek)

 

 

 

YANGIN SÖN.EKİPMANLARI TAKİP VE KONTROL EKİBİ

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

 

1-Ayşegül KAYIKÇI
Tıbbi Sekreter

1-Dt. Murat TERZİOĞLU Diş Tabibi

 

2-Ersin ARSLAN
Büro Personeli

2-Eyüp ÇEVİK Diş Protez Teknisyeni

 

3-Hayri DEMİR
Hizmetli

3 -Talip GÜRGEN Şöfor

 

4-Dt. Mahmut Sami MARDİN Diş Tabibi

 

5-Yusuf GÜNGÖR Diş Protez Teknisyeni

 

6 -Yusuf KARATAŞ Şöfor