T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Diş Hekimi Nöbet Listesi

Güncelleme Tarihi: 03/09/2019

 TEPEBAŞI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
 EYLÜL 2019 DİŞ HEKİMİ NÖBET LİSTESİ

1. HAFTA

01.09.2019

PAZAR

08:00-16:00

METE UZBİLEK

01.09.2019

PAZAR

16:00-24:00

AHMET SÖNMEZ

01.09.2019

PAZAR

24:00-08:00

AYŞEGÜL ÇELİK

02.09.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

HIZIR SAVRAN

03.09.2019

SALI

16.00-08.00

AYNUR SASANİ

04.09.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

LEVENT İŞLER

05.09.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

AYTÜL ÇİFTÇİ

06.09.2019

CUMA

16.00-08.00

METE UZBİLEK

07.09.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

KORHAN DEMETOĞLU

07.09.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

BERRAK ÇELİK KÖYCÜ

07.09.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

BURAK İLHAN

2. HAFTA

08.09.2019

PAZAR

08:00-16:00

AYŞEN İ. YETKİN

08.09.2019

PAZAR

16:00-24:00

HÜLYA PERDECİ

08.09.2019

PAZAR

24:00-08:00

İLHAM ONUR GÖKÇE

09.09.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

SERAP AVCI YAVANOĞLU

10.09.2019

SALI

16.00-08.00

MURAT KONYAR

11.09.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

NİLAY ŞENİZ SEÇER

12.09.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

ÖMER KADRİ ÜNLÜ

13.09.2019

CUMA

16.00-08.00

ÖZLEM AĞDEMİR

14.09.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

FEYZA ÜNSAL ŞAHİN

14.09.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

GİZEM ÇİVİ

14.09.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

HELİN ARAS

3. HAFTA

15.09.2019

PAZAR

08:00-16:00

KEMAL KAVGACI

15.09.2019

PAZAR

16:00-24:00

MELTEM AKYOL

15.09.2019

PAZAR

24:00-08:00

NAZİYE ÜRKMEZ

16.09.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

RABİA CEYLAN

17.09.2019

SALI

16.00-08.00

HAKAN SAYLAM

18.09.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

SERHAT TEKİN

19.09.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

ESRA E. ŞEN

20.09.2019

CUMA

16.00-08.00

GÜL AKPINAR

21.09.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

AYSEL DEMİRCİ

21.09.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

OSMAN F. KARAALİOĞLU

21.09.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

ÖNDER BAYRAM

4. HAFTA

22.09.2019

PAZAR

08:00-16:00

EDA NUR SARITAŞ

22.09.2019

PAZAR

16:00-24:00

ÖZLEM OĞANBİLEN

22.09.2019

PAZAR

24:00-08:00

TUĞBA KILAVUZ

23.09.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

SUZAN İNCE

24.09.2019

SALI

16.00-08.00

ASLI İDİL T. ERCAN

25.09.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

YILDIZ Y. YALÇINSOY

26.09.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

TÜRKAN YILDIRIMHAN

27.09.2019

CUMA

16.00-08.00

TOLGA ÖZCAN

28.09.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

AYLİN OĞUZCAN

28.09.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

AZİME SİBEL EL

28.09.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

ÇİĞDEM ÇOLPAN

5.HAFTA

29.09.2019

PAZAR

08:00-16:00

NADİRYE HERKİLOĞLU

29.09.2019

PAZAR

16:00-24:00

GÜLSÜM GÜÇLÜ

29.09.2019

PAZAR

24:00-08:00

FİGEN KIRCA

30.09.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

ÖZLEM ÖZCAN

1-ASENA SÖNMEZEROĞLU

6-AŞKIN KARASU

2-AYÇA KÖKDEN

7-TOKER TOPOĞLU

3-EVİN TOKER

4-TEOMAN AYDİN

4-SÜNDÜS YOLTAY

9-HAMİT KODAL

5-H.DANYAL GÜRSES

10-UFUK DOĞRAMACI

Eylül /2019 Nöbet Listesi XLS Formatında indirmek için tıklayınız.
Ağustos/2019 Nöbet listesini XLS formatında indirmek için tıklayınız

Temmuz/2019 Nöbet listesini XLS formatında indirmek için tıklayınız