T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü T.C. Sağlık Bakanlığı Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Diş Hekimi Nöbet Listesi

Güncelleme Tarihi: 12/11/2019

TEPEBAŞI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
 KASIM 2019 DİŞ HEKİMİ NÖBET LİSTESİ

01.11.2019

CUMA

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

02.11.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

ESRA EROĞLU ŞEN

02.11.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

GÜL AKPINAR

02.11.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

HAKAN SAYLAM

03.11.2019

PAZAR

08:00-16:00

NİLAY ŞENİZ SEÇER

03.11.2019

PAZAR

16:00-24:00

MURAT KONYAR

03.11.2019

PAZAR

24:00-08:00

MEMNUNE DİNÇ

04.11.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

05.11.2019

SALI

16.00-08.00

AYSEL DEMİRCİ

06.11.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

AZİME SİBEL EL

07.11.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

İLHAM ONUR GÖKÇE

08.11.2019

CUMA

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

09.11.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

ASLI İDİL ERCAN

09.11.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

TÜRKAN YILDIRIMHAN

09.11.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

OSMAN FATİH KARAALİOĞU

10.11.2019

PAZAR

08:00-16:00

ÖNDER BAYRAM

10.11.2019

PAZAR

16:00-24:00

SERAP AVCİ YAVANOĞLU

10.11.2019

PAZAR

24:00-08:00

MEMNUNE DİNÇ

11.11.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

12.11.2019

SALI

16.00-08.00

FİGEN KIRCA

13.11.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

EDA NUR SARITAŞ

14.11.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

FEYZA ÜNSAL ŞAHİN

15.11.2019

CUMA

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

16.11.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

RABİA CEYLAN

16.11.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

NAZİYE ÜRKMEZ

16.11.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

ÖMER KADRİ ÜNLÜ

17.11.2019

PAZAR

08:00-16:00

TOKER TOPOĞLU

17.11.2019

PAZAR

16:00-24:00

ÇİĞDEM ÇOLPAN

17.11.2019

PAZAR

24:00-08:00

MEMNUNE DİNÇ

18.11.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

19.11.2019

SALI

16.00-08.00

GİZEM ÇİVİ

20.11.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

HÜLYA PERDECİ

21.11.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

BURAK İLHAN

22.11.2019

CUMA

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

23.11.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

TOLGA ÖZCAN

23.11.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

ÖZLEM AĞDEMİR

23.11.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

ÖZLEM GARİP

24.11.2019

PAZAR

08:00-16:00

GÜLSÜM GÜÇLÜ

24.11.2019

PAZAR

16:00-24:00

ÖZLEM ÖZCAN

24.11.2019

PAZAR

24:00-08:00

MEMNUNE DİNÇ

25.11.2019

PAZARTESİ

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

26.11.2019

SALI

16.00-08.00

HELİN ARAS

27.11.2019

ÇARŞAMBA

16.00-08.00

KEMAL KAVGACI

28.11.2019

PERŞEMBE

16.00-08.00

MELTEM AKYOL

29.11.2019

CUMA

16.00-08.00

MEMNUNE DİNÇ

30.11.2019

CUMARTESI

08:00-16:00

FULYA ÇİZMECİ BASMACI

30.11.2019

CUMARTESI

16:00-24:00

ÖZLEM OĞANBİLEN

30.11.2019

CUMARTESI

24:00-08:00

AYLİN OĞUZCAN

1-NADİRYE HERKİLOĞLU

6-HIZIR SAVRAN

2-SERHAT TEKİN

7-SONGÜLH.PURTULOĞLU

3-SUZAN İNCE

8-AHMET SÖNMEZ

4-TUĞBA KILAVUZ

9-ŞEBNEM K.GÜNGÖR

5-YILDIZ YALÇINSOY

10-ÜMİT AKÇA

Kasım /2019 Nöbet Listesi XLS Formatında indirmek için tıklayınız.
Ekim /2019 Nöbet Listesi XLS Formatında indirmek için tıklayınız.
Eylül /2019 Nöbet Listesi XLS Formatında indirmek için tıklayınız.
Ağustos/2019 Nöbet listesini XLS formatında indirmek için tıklayınız

Temmuz/2019 Nöbet listesini XLS formatında indirmek için tıklayınız